Informatyk / serwisant oprogramowania i sprzętu komputerowego

Datasoft s.c.

20-535 Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Polska, lubelskie, Lublin

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• serwis sprzętu komputerowego;

• bieżącą obsługę zgłoszeń od klientów;

• serwis oprogramowania Comarch ERP;

• administracja i serwis sieci komputerowych;

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość budowy i działania sieci i sprzętu komputerowego.

• bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows.

• umiejętność serwisowania sprzętu komputerowego.

• samodzielność, rzetelność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań.

• umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

• doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

• stabilną pracę na umowę

• atrakcyjny system wynagrodzenia

• niezbędne narzędzia pracy

Pozostałe informacje:

• Rodzaj pracy: praca w biurze

• Forma zatrudnienia: pełny etat

• Branża: IT

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny).

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Partner COMARCH. Kompleksowa obsługa IT przedsiębiorstw.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych