Opis stanowiska pracy

• Samodzielne projektowanie i implementacja aplikacji.
• Utrzymanie działających aplikacji.
• Sporządzanie dokumentacji kodu.
• Utrzymanie jakości i aktualności kodu.

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość programowania strukturalnego i obiektowego w języku PHP.

• Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, BOOTSTRAP.

• Umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych, znajomość MySQL.

• Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną w języku

• angielskim.

• Umiejętność dobrej organizacji pracy, samodzielność, dokładność oraz

• zdolność analitycznego myślenia.

• Wyższe wykształcenie informatyczne lub student ostatniego roku gotowy do pracy w pełnym wymiarze godzinowym.

Mile widziane dodatkowo:

• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych PHP;

• Znajomość frameworku Laravel;

• Znajomość Oracle;

• Znajomość Java dla Android.

Prezentacja firmy

Śląski Uniwersytet Medyczny
w Katowicach

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych, Praca Inżynieria