Informatyk - Kierownik Projektu

Active Text Sp. z o.o.

Kraków, 30-519, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowy nadzór nad realizacją wszystkich prac projektowych od strony technologicznej. Będzie także nadzorowała prace zespołu programistów. Oferujemy możliwość rozwoju w dziedzinie implementacji Systemów opartych o Sztuczną Inteligencje.

Wymagania

- doświadczenie zawodowe minimum 4 lata
- bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z produkcją oprogramowania
- dobra znajomość zagadnień związanych z implementacją systemów rozproszonych
- znajomość technologii Microsoft .NET, SQL, JavaScript.
- znajomość zagadnień związanych z przetwarzaniem obrazu.
- umiejętność koordynowania prac paro-osobowego zespołu.
Dodatkowym atutem będzie znajomość technologii związanych ze Sztuczną Inteligencją takich jak TensorFlow czy Keras.

Prezentacja firmy

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w Inteligentnych Systemach Ana... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management