Informatyk ds. Wsparcia Użytkowników

Leroy Merlin Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Zagraj na pozycji:

Miejsce pracy: Szczecin
Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa. Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami. Od 2016 roku razem kibicujemy Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Opis stanowiska

  • Wspieranie użytkowników systemów informatycznych i rozwiązywanie bieżących problemów w przyporządkowanych jednostkach firmy;
  • Monitorowanie stanu systemów;
  • Wsparcie realizacji projektów informatycznych;
  • Dobrą komunikację z użytkownikami.

Wymagania

  • Posiadasz minimum średnie wykształcenie (preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe);
  • Bardzo dobrze znasz system operacyjny Windows;
  • Bardzo dobrze znasz pakiet Microsoft Office 365;
  • Posiadasz ogólną znajomość systemu operacyjnego Linux;
  • Posiadasz podstawową znajomość technologii sieciowe;
  • Znasz komunikatywnie język angielski – warunek konieczny;
  • Masz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne (współpraca i efektywna komunikacja);
  • Jesteś nastawiony pro-kliencko - mile widziane doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta;
  • Jesteś mobilny i posiadasz czynne prawo jazdy kat B (wsparcie sklepów na terenie Szczecina).

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Posadę w rozwijającej się międzynarodowej firmie;
  • Zatrudnienie w zgranym zespole profesjonalistów i pasjonatów;
  • Pracę w organizacji o wysokiej kulturze zarządzania;
  • Szkolenia i możliwość udziału w projektach ogólnofirmowych;
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i kartę Multisport;
  • Akcjonariat pracowniczy, udział w zyskach przedsiębiorstwa;
  • Możliwość przyłączenia się do licznych inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych poprzez Fundację Leroy Merlin Polska.
Poznaj naszych zawodników:
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.