Informatyk / Administrator systemu ERP

MIKROMA POLSKA S.A.

Września, wielkopolskie

MIKROMA POLSKA S.A. z siedzibą we Wrześni jest spółką specjalizującą się w produkcji precyzyjnych części mechanicznych i elektromechanicznych dla przemysłu lotniczego, posiadającą certyfikaty ISO 9001 oraz AS/EN 9100.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Od: MIKROMA POLSKA S.A.
Miejsce pracy: Września

Wymagane doświadczenie i umiejętności:

  • Znajomość języka SQL,
  • Doświadczenie w administracji dowolnego systemu klasy ERP,
  • Znajomość języka angielskiego a dodatkowo francuskiego będzie mile widziana
  • Podstawowa znajomość programowania w dowolnym języku.

Obowiązki:

  • Administracja systemem ERP,
  • Rozwój systemu (tworzenie nowych modułów i funkcjonalności, modyfikacja istniejących),
  • Rozwiązywanie bieżących problemów i wsparcie użytkowników,
  • Tworzenie i modyfikacja zestawień.

Oferujemy:

  • Nowoczesne i będące na wysokim poziomie technicznym miejsce pracy,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość udziału w szkoleniach oraz zdobycia doświadczenia,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Tryb pracy: 1 zmiana

Kandydaci zakwalifikowani do rozmów indywidualnych zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie spotkania.