Informatyk (administracja i serwis sieci teleinformatycznych)

ESC S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

ESC SA, firma z 25 letnim doświadczeniem na rynku IT w związku z pozyskaniem nowych klientów poszukuje kandydatów na stanowisko infromatyk:

Zakres obowiązków na stanowisku:

- usługi związane z administracją  sieci teleinformatycznych

- usługi związane z administracją  systemów sieciowych (Windows, Linux)

- serwis komputerów

- serwis urządzeń peryferyjnych

- usługi związane z projektowaniem instalacją sieci komputerowych

Wymagania

Znajomość zagadnień związanych z informatyką zgodnie z w/w zakresem obowiązków. Umiejętność konfiguracji i administracji sieciowych systemów  Windows i Linux. Umiejętność konfiguracji i administracji sieciowych urządzeń aktywnych. Umiejętość obsługi popularnych aplikacji biurowych oraz multimedialnych. Umiejętności interpersonalne.
Prawo jazdy.

Mile widziane

Znajomość j. angielskiego

Certyfikat Cisco

Certyfikat CCNA

Prezentacja firmy

ESC SA działa od 1992 roku. <br/> <br/>Przedmiotem działalności ESC S.A.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Inżynieria, Praca IT - Bazy danych, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca IT - Programowanie / Analizy