LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Infolinia

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0014647
Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

- Obsługa Klientów infolinii w ruchu przychodzącym
-  Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

- Dbanie o powierzone mienie i dobry wizerunek firmy
- Telefoniczna obsługa klientów i udzielanie informacji
- aktualizowanie danych teleadresowych w kartach klientów

Oczekiwania:

- Doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta/ Infolinii
- Obsługa MS Office
- Wysoka kultura osobista
- Komunikatywność
- Dyspozycyjność
- Systematyczność
- Minimum wykształcenie średnie

Oferta:

- Umowa o pracę
- System premiowy
- Możliwość rozwoju
- Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w dynamicznym zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.