Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Infolinia przychodząca - Katowice, ul,Skłodowskiej Curie

śląskie

Work Service

Opis stanowiska pracy

• Będziesz pomagał klientom w szybkim i satysfakcjonującym rozwiązywaniu reklamacji;
• poznawaniu szerokiego portfolio usług i produktów;
• dobieraniu i kupowaniu rozwiązań odpowiadających na ich potrzeby;
• pomagał w wyjaśnianiu faktur i płatności;

Wymagania

• Wystarczy żebyś lubił rozmawiać z ludźmi;
• podchodził do obsługi klientów tak, jak sam chcesz być obsługiwany;
• chciał uczyć się nowych rzeczy;
• był skuteczny w realizacji założonych celów;
• sprawnie pisał na klawiaturze;
• gotowości do pracy w systemie zmianowym w weekendy oraz święta;

• W zamian oferujemy Ci przyjazną atmosferę pracy;
• szkolenie przygotowujące do pracy i możliwość rozwoju zawodowego;
• umowę o pracę 3/4 etatu z dopełnieniem do pełnego na stawce 15zł brutto;
• możliwość awansu dla najlepszych;

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu... zasobów ludzkich – specjalizujemy się w usługach z zakresu doradztwa personalnego, jak i restrukturyzacji w obszarze HR, rekrutacji i outsourcingu pracowniczym.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
12
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing