Infolinia - Obsługa klienta w języku hiszpańskim (Warszawa)

CCIG

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

- odpowiedzi na zapytania klientów dotyczące rozkładu lotów,

- wsparcie pasażerów w rezerwacji lotu,

- obsługa mailowa reklamacji.

Wymagamy:

- znajomości języka hiszpańskiego na poziomie B2/C1,

- znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

- rzetelności, odpowiedzialności, samodzielności,

- otwartości, cierpliwości i skrupulatności,

- chęci do pracy.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,

- pełny pakiet szkoleń, który przygotuje Cię do pracy na projekcie,

- pełne wsparcie kadry managerskiej,

- jasno określona ścieżka kariery w strukturze firmy,

- pracę w międzynarodowym młodym środowisku,

- miłą atmosferę, spotkania w chill roomie,

- możliwość pracy ze znajomymi!

Prezentacja firmy

Call Center Inter Galactica to firma świadcząca usługi związane z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing