Industry 4.0 Engineer

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1135208

Industry 4.0 Engineer | Inżynier Industry 4.0
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej będącej liderem w swojej branży, poszukujemy chętnych Kandydatów do podjęcia pracy na stanowisku:

Inżynier Industry 4.0

Opis stanowiska:

  • Implementacja rozwiązań związanych z INDUSTRY 4.0 – poszukiwanie i rozwijanie pomysłów oraz technologii
  • Współpraca z różnymi oddziałami firmy w kraju celem utrzymania należytych standardów, a także jednolitego wdrażania reguł biznesowych, które będą pomagały utrzymywać ogólną strategię danych
  • Współpraca i kontakt z inżynierami z innych krajów europejskich
  • Stosowanie własnych opracowań i rozwiązań w ramach wybranych projektów pilotażowych
  • Ciągłe poszukiwania, optymalizacja i rozwój w dziedzinie INDUSTRY 4.0
  • Praca w ramach wykwalifikowanego, szeroko rozwiniętego i zaangażowanego zespołu

Oczekiwania:

  • Znajomość koncepcji dotyczących środowiska INDUSTRY 4.0
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne związane z programowaniem
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień dotyczących baz danych, programowania obiektowego oraz inżynierii programowania
  • Doświadczenie w opracowywaniu i przetwarzania obrazu, komputerowych algorytmów widzenia oraz aplikacji do skanowania 3D
  • Doświadczenie w śledzeniu ruchów (płaszczyzna 2D/3D)
  • Znajomość sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego oraz sieci neuronowych
  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • Umiejętność zorganizowania swojej pracy w grupie z nastawieniem na osiąganie wyników i współpracę

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oparte o stosunek pracy
  • Pracę w profesjonalnym i miłym zespole
  • Możliwość dalszego rozwoju kariery
  • Organizowanie rozwojowych szkoleń dla pracowników
  • Benefity pracownicze

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy