INDUSTRIAL ENGINEER/ TECHNOLOG

Aptiv Services Poland S.A.

Jeleśnia, śląskie

Aptiv, wcześniej: Delphi, jest globalną firmą technologiczną, która rozwija bezpieczniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska i zapewniające lepszą łączność rozwiązania, umożliwiając przyszłość mobilności. Z siedzibą w Dublinie w Irlandii, Aptiv zatrudnia 147 tysięcy pracowników i prowadzi 14 centrów technologicznych oraz zakłady produkcyjne i ośrodki wsparcia klienta w 45 krajach.
Aby wesprzeć nasz zespół znajdujący się w Jeleśni, aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Jeleśnia

Obowiązki:

  • projektowanie stanowisk pracy oraz przepływu materiałów i procesów zgodnie z KMS i EOS oraz z uwzględnieniem wymagań ergonomicznych i bhp
  • opracowanie i nadzór nad dokumentacją techniczną
  • inicjowanie i wdrażanie usprawnień w obszarze produkcji, redukcja takt time i zajmowanej powierzchni
  • optymalizacja kosztów procesów produkcyjnych
  • normowanie czasu pracy na stanowiskach
  • rozwiązywanie problemów technologicznych powstających w procesie produkcji
  • stosowanie narzędzi „Lean Manufacturing” we wszystkich aspektach procesu produkcji
  • szkolenie operatorów z zakresu dokumentacji stanowiskowej
  • współpraca z innymi działami firmy
  • przygotowanie zakładu do wizyt klientów i audytów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • wiedza z zakresu Lean Manufacturing
  • znajomość systemów zarządzania jakością, metodologii FMEA i Planów Kontroli
  • znajomość narzędzi rozwiązywania problemów
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • umiejętność pracy w zespole, entuzjazm, kreatywność, komunikatywność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie motoryzacyjnej

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Szkolenia związane z zajmowanym stanowiskiem
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Więcej na stronie: Aptiv.com