Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/08/2018.

Industrial Engineer (process layout)

Warszawa, mazowieckie

HAYS Manufacturing

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1103990

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży automotive. W związku z rozwojem działalności na rynku polskim poszukujemy Kandydatów na stanowisko Industrial Engineer.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość filozofii Lean Manufacturing oraz zasad ergonomii,
  • Znajomość procesu montażu półautomatycznego,
  • Praktyczna znajomość obsługi program Auto Cad,
  • Bardzo dobra znajomości j. angielskiego (codzienne raportowanie w j. angielskim).

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Optymalizacja wykorzystywanych maszyn produkcyjnych i zasobów ludzkich dla nowych uruchomień,
  • Koordynacja wdrażania lay-outów nowych linii produkcyjnych,
  • Konstruowanie i wdrażanie zwrotnych opakowań dla komponentów i produkowanych wyrobów,
  • Przygotowywanie konceptu stanowisk, makiet linii produkcyjnych,
  • Tworzenie nowych i koordynacja obecnych procesów przepływu,
  • Zapewnienie wsparcia dla zespołu fabryki w zakresie wdrażania nowych projektów zgodnie z filozofią ciągłego doskonalenia,

Nasz Klient zapewnia:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym o wysokich standardach,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (m. in opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa).

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji