Indirect Purchasing Manager

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie zakupami pośrednio produkcyjnymi dla zakładu w Polsce oraz dla Grupy.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma produkcyjna światowy lider w posiadanej technologii. Zakład produkcyjny w Polsce świadczy dla swoich Klientów z branż przemysłu ciężkiego, szeroki zakres usług i rozwiązań technicznych.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie podległym personelem
  • Monitorowanie KPI
  • Negocjacja i ustalanie warunków handlowych z dostawcami
  • Wdrażanie projektów oszczędnościowych dotyczących obniżania cen usług, serwisów, komponentów, maszyn i części zamiennych wydłużania terminów płatności
  • Ścisła współpraca z pozostałymi wydziałami w celu rozwiązywania bieżących problemów
  • Współpraca w zakresie projektów w Grupie
  • Poszukiwanie alternatywnych dostawców usług, serwisów, maszyn, komponentów i części zamiennych
  • Przeprowadzanie oceny dostawców oraz audytów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, zarządzanie, marketing)
  • 5 lat doświadczenia obszarze zakupów w firmie produkcyjnej (mile widziane zakupy indirect)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Znajomość obsługi systemów ERP, Microsoft Office

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju w strukturach regionalnych i globalnych
  • Możliwość wpływu na strategiczne decyzje w zarządzanym obszarze
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page