Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Indirect Procurement Manager CEE

Warszawa, mazowieckie

HAYS Sales & Marketing

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1097561

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z sektora retail, o znanej i cenionej marce. W związku z rozwojem struktur globalnych, do centrali w Warszawie, firma poszukuje obecnie kandydata na nowo tworzone stanowisko Indirect Procurement Manager CEE.

Zatrudniony Kandydat będzie odpowiedzialny za procesy zakupowe w zakresie produktów i usług indirect na rzecz klientów wewnętrznych w kilku Europejskich krajach. Do zadań kandydata należeć będzie też współtworzenie procedur i zasad funkcjonowania działu zakupów, uczestnictwo w międzynarodowych projektach optymalizacyjnych, analiza zapotrzebowania na poszczególnych rynkach oraz przeprowadzanie projektów zakupowych w zakresie różnych kategorii indirect. Wybrana osoba będzie optymalizować bazę dostawców na poziomie regionu oraz będzie odpowiedzialna za wdrażanie globalnych i regionalnych kontraktów oraz wdrażanie operacyjnych i strategicznych rozwiązań zakupowych. Oferowane stanowisko na tą chwilę jest stanowiskiem samodzielnym, bez zespołu.

Poszukujemy kandydata z kilkuletnim doświadczeniem w zakresie zakupów nieprodukcyjnych indirect (najchętniej różne kategorie), zdobytym w międzynarodowych organizacjach. Idealny kandydat posiada doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowych projektów zakupowych, ma doskonałe umiejętności negocjacyjne i analityczne oraz wysokie zdolności interpersonalne. Biegła znajomość języka angielskiego jest niezbędnym wymogiem pełnej realizacji zadań na tym stanowisku. Poszukujemy osób otwartych na nowe wyzwania, nastawionych na działanie i wytrwale dążących do celu. Kandydat powinien wyróżniać się bardzo dobrą organizacją pracy, proaktywną postawą oraz nastawieniem na partnerską współpracę.

Nasz Klient oferuje pracę w globalnym koncernie, będącym liderem w swojej branży, pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia w zespole profesjonalistów.

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Logistyka