(Independent) Accountant with English

Michael Page

Warszawa, lubelskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży usługowo-budowlanej, poszukujemy kandydatów/ki na stanowisko Samodzielnego/ej Księgowego/ej. Firma zlokalizowana jest w centrum Lublina (pracodawca umożliwia pracę zdalną). Raportowanie w języku angielskim do Head of Finance w zagranicznej centrali spółki.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży usługowo-budowlanej, poszukujemy kandydatów/ki na stanowisko Samodzielnego/ej Księgowego/ej.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie ksiąg spółki we współpracy z biurem rachunkowym, odpowiedzialność za proces cyklicznych zamknięć
  • Księgowanie operacji gospodarczych
  • Przygotowanie deklaracji dla instytucji zewnętrznych
  • Prowadzenie i nadzorowanie systemu kontroli zapasów/zakupów
  • Sporządzanie raportów związanych z należnościami, zobowiązaniami
  • Analizy kont i rozrachunków z kontrahentami
  • Współtworzenie procedur wewnętrznych firmy
  • Przygotowanie raportów z funkcjonowania spółki

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w księgowości
  • Bardzo dobra znajomość praktycznych zasad księgowości i podatków
  • Dokładność, terminowość, umiejętności analityczne
  • Rzetelność, samodzielność, dbałość o szczegóły, dotrzymywanie terminów
  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel, Word
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

Oferujemy

  • rozwój w nowoczesnej, międzynarodowej firmie
  • duża samodzielność w działaniu;
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • praca w otwartym i przyjaznym środowisku;
  • możliwość pracy zdalnej (lub z biura z dogodną lokalizacją)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page