Implementation Engineer

Cyclad Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Ubezpieczenia

Informacje o projekcie:

  • Branża: rozwiązania IT dla branży ubezpieczeń
  • Lokalizacja: Katowice, Chorzowska / Szczecin, Zbożowa / Gdynia, Podolska / Łód;ź, Dowborczyków lub zdalnie
  • Praca zdalna: dwa razy w tygodniu (obecnie w 100%)
  • Podróże służbowe: 30%-obecnie zawieszone
  • Godziny pracy: możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 10:00
  • Język angielski: B2

Obowiązki:

  • Praca w zespole programistów, implementacja specyfikacji klienta do aplikacji wewnętrznej za pomocą kreatorów konfiguracji systemu,
  • Projektowanie i wdrażanie oprogramowania ubezpieczeniowe zgodnie z dostarczoną dokumentacją
  • Obsługa techniczna i wsparcie posprzedażowe klienta
  • Diagnoza i naprawa błędów w istniejących modułach instalacyjnych
  • Ścisła współpraca z zespołem wdrożeniowym w zakresie dostarczania nowych funkcjonalności
  • Praca z dokumentacją projektową

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego (min. B2)
  • Podstawowa znajomość języka SQL
  • Podstawowa znajomość języka Java
  • Doświadczenie w pracy z systemami finansowymi, bankami, towarzystwami ubezpieczeniowymi - mile widziane
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji projektowej - mile widziane

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony lub kontrakt B2B,
  • Stabilne projekty międzynarodowe i zróżnicowane środowisko pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną w Luxmed,
  • Kartę MultiSport,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Wczasy pod gruszą,
  • Okresowe imprezy integracyjne.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.