Implementation Engineer (100% zdalnie)

Cyclad Sp. z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kielce

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Branża: rozwiązania do analizy danych w obszarze handlu detalicznego, bezpieczeństwa, zdrowia
  • Lokalizacja: 100% zdalnie (również po covid), możliwość pracy w biurze w centrum Warszawy
  • Wynagrodzenie: 10 000-12 500 PLN netto +VAT (B2B) / 9 000- 11 500 PLN brutto (UoP) -płatne dni urlopowe

Zadania:

  • Analiza wymagań klienta oraz konfrontacja ich z istniejącymi standardami i praktykami
  • Komunikacja z użytkownikami technicznymi i biznesowymi aplikacji
  • Wdrażanie i utrzymywanie wydajnych i skalowalnych rozwiązań
  • Opracowywanie, wdrażanie i konfigurowanie platformy ERP firmy na całym świecie

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w obszarze SQL/ T-SQL oraz baz danych (tj. np. SQL Server/ PostgreSQL/ Greenplum)
  • Min. podstawowa znajomość przynajmniej jednego z języków programowania (C#, Python, JS)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze Visual Studio, Azure Devops
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu platform ERP

Oferujemy:

  • Pracę w wielonarodowym i multidyscyplinarnym środowisku
  • Ubezpieczenie podróżne
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Przyjazne środowisko pracy, w którym zespół jest nagradzany za sukces

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.