Immunology - Key Account Manager / Therapeutic Area Advisor

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w obszarze lecznictwa zamkniętego (leki oryginalne / innowacyjne) w obszarze immunologii.

Doświadczenie w programach lekowych jest warunkiem koniecznym.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta jednej z czołowych innowacyjnych firm farmaceutycznych na świecie, szukamy kandydatów na stanowisko Therapeutic Area Advisor w obszarze immunologii.

Opis stanowiska

  • Efektywne zarządzanie podległym terenem (woj.mazowieckie), w tym planowanie długoterminowej strategii sprzedaży w obszarze immunologii.
  • Ustalanie celów oraz wdrażanie strategii marketingowej.
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami, tj. KOLs, szpitalami i klinikami prywatnymi.
  • Analiza rynku oraz poszukiwanie nowych możliwości rozwoju.
  • Zarządzanie powierzonym budżetem
  • Monitorowanie i analiza danych sprzedażowych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki w obszarze farmacji, sprzedaży i marketingu
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w branży farmaceutycznej (najchętniej z firmy oryginalnej) na stanowisku sprzedażowym. Mile widziane doświadczenie w obszarze immunologii.
  • Doświadczenie w programach lekowych oraz refundacjach - warunek konieczny.
  • Umiejętność zarządzania budżetem i optymalizacji kosztów.
  • Silna orientacja na wynik.
  • Umiejętność planowania, organizacji pracy oraz myślenia długofalowego.
  • Innowacyjność w podejściu do zadań, również pod kątem trudnych sytuacji.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.
  • Praktyczna znajomość MS Office (Excel, Word).
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
  • Możliwość bycia częścią światowego lidera rynku
  • Dynamiczne i inspirujące środowisko pracy
  • Wiele możliwości pracy przy ambitnych projektach i zadaniach
  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page