IME Engineer - QUICK

Michael Page

Zawiercie, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, zlokalizowanego w okolicy Zawiercia poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier Procesu.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży Automotive zlokalizowana w okolicach Zawiercia.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiadać za:

  • Kontrolę, modyfikowanie i udoskonalanie przebiegu procesu produkcyjnego (montaż);
  • Wdrażanie i uruchamianie nowych procesów i produktów;
  • Rozwój i doskonalenie procesów;
  • Definiowanie parametrów produkcyjnych oraz za ich kontrolę;
  • Kontrolowanie procesu przy zachowaniu norm jakościowych, norm bezpieczeństwa oraz produktywności;
  • Przygotowanie analizy FMEA;
  • Przygotowywanie raportów i zestawień wskaźników produkcyjnych;

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziana branża Automotive);
  • Znajomość technik i narzędzi optymalizacji produkcji;
  • Zorientowanie na cele i rozwiązywanie problemów (PDCA/5WHY/Ishikawa/etc.);
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z implementacją nowych procesów i instalacją nowych urządzeń;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Stabilne zatrudnienie i pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Zawiercie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page