I Linia Wsparcia

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1113590

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

I Linii Wsparcia

Lokalizacja: Warszawa
Forma współpracy: B2B lub Umowa Zlecenie
Stawka: 200-250 pln netto+vat/md
Współpraca długofalowa

Jesteśmy otwarci na osoby z doświadczeniem 0-6 miesięcy. Dla osób uczących się umowa zlecenie.

Zadania:
  • Rozwiązywanie ticketów w obrębie I linii wsparcia
  • Wsparcie telefoniczne i mailowe
  • Rozwiązywanie i eskalacja incydentów oraz awarii informatycznych

Wymagania:
  • Mile widziane pierwsze doświadczenie w ramach I linii wspracia
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Znajomość aplikacji biurowych na dobrym poziomie (Open Office, MS Office, itp.)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz awarii z dziedziny IT
  • Komunikatywność oraz zdolności analitycznego myślenia
  • Język angielski B2/C1

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland