I&C Design Engineer - Inżynier ds. projektowania AKPiA

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1162940

Hays Polska dla międzynarodowej firmy inżynieryjnej, która realizuje w Polsce wieloletnie projekty EPC posiada obecnie ofertę zatrudnienia na stanowisku

Miejsce pracy: południowo-zachodnia część Polski

Ogólny zakres zadań:
  • Tworzenie architektury sterowania procesów AKPiA w tym dobór sterowników, elementów komunikacyjnych, stanowisk operatorskich etc.
  • Opracowanie wykazów obwodów AKPiA listy I/O, list alarmów, blokad oraz list kablowych
  • Opracowanie schematów obwodowych oprzyrządowania
  • Opracowanie schematów logicznych stanowiących podstawę do pisania programów dla sterowników PLC
  • Opracowanie planów rozmieszczenia szaf sterowniczych oraz oprzyrządowania AKPiA
  • Opracowanie schematów wielokreskowych szaf automatyki wraz z pokazaniem rozmieszczenia elementów
  • Opracowanie rysunków tras kablowych
  • Tworzenie algorytmów sterowania
  • Opracowanie kart specyfikacji urządzeń, specyfikacji systemów sterowania etc.

 Wymagania wobec Kandydatów:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane automatyka, robotyka, elektronika, elektrotechnika, bądź pokrewne)
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w projektowaniu systemów automatyki dla przemysłu
  • Doświadczenie w przygotowaniu projektów AKPiA w oparciu o urządzenia firmy Siemens
  • Zrealizowanie minimum dwóch projektów w ostatnich 3 latach wykorzystujących sieci Profinet oraz urządzenia firmy Siemens,
  • Umiejętność projektowania sieci Profinet, doboru urządzeń oraz uzgodnienia z Klientem dobranych urządzeń
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • Bardzo dobra znajomość AutoCAD
  • Znajomość oprogramowania e-plan lub podobnego wspierającego proces projektowania instalacji AKPiA
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferta Klienta:
  • Umowa o pracę lub współpraca B2B w zależności od preferencji kandydata oraz potrzeb projektowych
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, kursy językowe)
  • Możliwość rozwoju (cykliczne szkolenia techniczne) i pracy nad złożonymi, różnorodnymi projektami realizowanymi dla renomowanych klientów
  • Pracę w międzynarodowej firmie konsultingowo - inżynierskiej oraz wsparcie ze strony profesjonalistów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy