Opis stanowiska pracy

Obecnie  poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

 Monter instalacji sanitarnych i centralnego ogrzewania

Obowiązki:

- Montaż urządzeń sanitarnych (umywalki, WC, prysznice),

- Instalacja przyłączy wodno-kanalizacyjnych,
- Inne ogólne prace instalacyjne w łazienkach i kuchniach.
-znajomość nowoczesnych systemów grzewczych i sanitarnych

-posługiwanie się elektronarzędziami

Wymagania

Wymagania:
- Gotowość do szybkiego wyjazdu do Belgii
- Doświadczenie w montażu instalacji łazienkowych i kuchennych,
- Szkoła budowlana lub ukończone kursy,
- Czynne prawo jazdy kategori B,
- Własny sprawny, samochód oraz gotowość wyjazdu( warunek nie konieczny)
-posiadanie własnej działalności bądź chęć jej założenia

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodą firmą działającą na rynku polskim jak i zagraniczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
12 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie