Opis stanowiska pracy

ZADANIA

  • Utrzymanie w sprawności technicznej instalacji wodno-kanalizacyjnej i instalacji centralnego ogrzewania
  • Obsługa, konserwacja, remonty, usuwanie awarii, modernizacje urządzeń i instalacji w kotłowniach gazowych, węzłach ciepłowniczych, oczyszczalniach ścieków oraz stacjach uzdatniania wody
  • Wykonywanie robót przy wymianie odcinków sieci ciepłowniczych, usuwanie awarii na sieciach ciepłowniczych i wodociągowych, wymianę zasuw lub hydrantów
  • Wykonywanie wszelkich prac ogólnobudowlanych na obiektach

OCZEKUJEMY

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w zawodzie min. 1 rok
  • Znajomość instalacji wod-kan i regulatorów węzłów cieplnych i kotłowych
  • Orzeczenie do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • Uprawnienia E1 (min do 1 kV), D2, E2, E3, P1 podesty ruchome
  • Uprawnienia - Podesty ruchome Grupa I P – obsługa i konserwacja

OFERUJEMY

  • pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju
  • wsparcie wykwalifikowanej kadry menadżerskiej
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • możliwość rozwoju i szkoleń zawodowych
  • niezbędne narzędzia pracy
  • opiekę medyczną
  • udział w Pracowniczym Programie Emerytalnym Atalian Poland Sp. z o.o.

Wymagania

ATALIAN jest miedzynarodową firmą oferującą usługi Facility Management, która stała się... liderem usług kompleksowych w Europie wraz z liczbą 20 000 klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Praca fizyczna , Praca Budownictwo / Praca na budowie