Atalian Poland
ATALIAN POLAND jest międzynarodowym koncernem i liderem w dziedzinie multiserwisu od ponad 70 lat. Działamy w 29 krajach w Europie, Ameryce Północnej, Południowo-Wschodniej Azji oraz Afryce i obsługujemy 25 000 klientów. Nasza oferta obejmuje w pełni zintegrowane oraz wewnętrznie obsługiwane obszary. Koncentrujemy się na zarządzaniu obiektami i obsłudze recepcji, utrzymaniu czystości, żywieniu zbiorowym, serwisie technicznym, utrzymaniu terenów zielonych oraz ochronie.

Hydraulik

Miejsce pracy: Wrocław

ZADANIA

  • Utrzymanie w sprawności technicznej instalacji wodno-kanalizacyjnej i instalacji centralnego ogrzewania
  • Obsługa, konserwacja, remonty, usuwanie awarii, modernizacje urządzeń i instalacji w kotłowniach gazowych, węzłach ciepłowniczych, oczyszczalniach ścieków oraz stacjach uzdatniania wody
  • Wykonywanie robót przy wymianie odcinków sieci ciepłowniczych, usuwanie awarii na sieciach ciepłowniczych i wodociągowych, wymianę zasuw lub hydrantów
  • Wykonywanie wszelkich prac ogólnobudowlanych na obiektach

OCZEKUJEMY

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w zawodzie min. 1 rok
  • Znajomość instalacji wod-kan i regulatorów węzłów cieplnych i kotłowych
  • Orzeczenie do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • Uprawnienia E1 (min do 1 kV), D2, E2, E3, P1 podesty ruchome
  • Uprawnienia - Podesty ruchome Grupa I P – obsługa i konserwacja

OFERUJEMY

  • pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju
  • wsparcie wykwalifikowanej kadry menadżerskiej
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • możliwość rozwoju i szkoleń zawodowych
  • niezbędne narzędzia pracy
  • opiekę medyczną
  • udział w Pracowniczym Programie Emerytalnym Atalian Poland Sp. z o.o.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.