Opis stanowiska pracy

Pracownik Budowlany - Hydraulik

Praca w fabryce produkującej moduły łazienek.
Praca polega na przygotowaniu łazienek - hydraulika i montaż.

Wymagania

Firma Dolphin Poland LLP poszukuje doświadczonych hydraulików do pracy na terenie Szwecji (ÖVERKALIX ).

Termin rozpoczęcia pracy : od zaraz do 21 grudnia 2018 z możliwością przedłużenia.

Wymagania:
własna działalność gospodarcza
doświadczenie w pracy jako hydraulik (głównie w pomieszczeniach)
doświadczenie w zakresie hydrauliki i montażu
dokładność i wysoka jakość wykonywanych prac
znajomość języka angielskiego
dobry stan zdrowia
prawo jazdy

Oferujemy:
dojazd i powrót do i z Szwecji
zakwaterowanie

Prosimy przesyłać CV w języku angielskim oraz polskim

Prezentacja firmy

Dolphin Poland LLP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis