Opis stanowiska pracy

TECHNO PROJEKT GMBH

Poszukuje osób z doświadczeniem w pracy jako

Hydraulik

Miejsce pracy: Niemcy

mile widziani uczniowie ostatniego roku!

możliwość wyjazdu w parach i grupach zorganizowanych – ( mile widziana znajomość języka niemieckiego u 1 os, pozwalająca na swobodną komunikację w pracy)!

Rozpoczęcie prac: 15.07.2018

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy za granicą

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • stawkę godzinową do negocjacji (znajomość języka obcego dodatkowo gratyfikowana)
  • darmowe zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • pokrycie kosztów pierwszego dojazdu do kontrahenta
  • zwrot kosztów dojazdów na miejscu
  • pomoc finansową w wyjątkowych sytuacjach w formie zaliczki po kilku dniach pracy
  • ciągłość zleceń
  • możliwość zjazdów
  • opiekę polskiego koordynatora oraz pomoc biura przez cały okres współpracy
  • ubezpieczenie oraz pomoc w sprawach urzędowych za granicą

Informujemy, że szczegóły oferty zostaną przedstawione w kolejnym procesie rekrutacji.

Prezentacja firmy

TP-Techno Projekt GmgH- to firma specjalizująca się w świadczeniu usług ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne