Opis stanowiska pracy

Runtime Polska Sp. z o. o., zarejstrowana w KRS pod numerem 4261, jest częścią międzynarodowej grupy Runtime Group posiadającej 85 oddziałów w sześciu krajach Unii Europejskiej i działającej od dziesięcioleci na niemieckim rynku pracy. Oddział w Polsce został założony w czerwcu 2005 i działa aktualnie w branży pośrednictwa pracy za granicę i doradztwa personalnego ponownie na terenie Zgorzelca.
Dla naszych kontrahentów w Niemcyech poszukujemy hydraulików.

Miejsce pracy: południowo-zachodnie Niemcy, różne miasta.
Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Długotrwała umowa o pracę z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit).
Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty.
Godziny pracy: od 155 do 170 godz. miesięcznie + nadgodziny (Zeitkonto).

Oferujemy:
-Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
-Wynagrodzenie brutto: 14,50 euro/godzinę.
-Dieta netto 6 euro za każdą przepracowaną godzinę (ok. 1050 euro netto miesięcznie).
-Wynagrodzenie miesięczne netto od 2500 do 2650 euro + nadgodziny.
-Premia w wysokości 2000 euro brutto (wypłacana w dwóch ratach, pierwsze 1000 euro po 6 miesiącach i drugie 1000 euro po 12 miesiącach pracy).
-Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale płatne przez pracownika (czynsz wynosi od 350 do 550 euro miesięcznie).

Proszę o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wymagania

Wymagania:
-Wyuczony zawód o profilu montera instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacji lub wykształcenie pokrewne (świadectwo ukończenia szkoły, dyplom czeladnika lub mistrza).
-Kilkuletnie doświadczenie zawodowe.
-Konieczna znajomość języka niemieckiego.
-Prawo jazdy B i własne auto (mile widziane).
-Umiejętność szlifowania i spawania (mile widziane).

Prezentacja firmy

Runtime Polska Sp. z o. o., zarejestrowana w KRS pod numerem 426... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne