MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Spółka z o.o.
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych. Pozwalają nam one usprawniać procesy HR w firmach naszych Klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe.

Hydraulik

Miejsce pracy: Niemcy

Hydraulik w Niemczech

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

- umowę o pracę i długoterminową współpracę,

- bezpłatne mieszkanie,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- dodatki za nadgodziny,

- możliwość otrzymania zaliczki,

- opiekę polskiego biura,

- możliwość pobierania świadczeń Kindergeld

Opis stanowiska:

-wykonywanie kompleksowej hydrauliki,

- praca przy montażu instalacji grzewczych,

- praca przy montażu instalacji sanitarnych,

Od kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
- wykształcenia zasadniczego zawodowego lub średnie techniczne
- znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym