Hydraulik

BSI

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma BSI Personnel Sp.z.o.o, certyfikat KRAZ 3455, zajmuje się rekrutacją wykwalifikowanych pracowników do pracy m.in. w Holandii.

Obecnie dla naszego klienta, holenderskiej agencji pracy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: HYDRAULIKA

Opis stanowiska:
Praca związana z montażem instalacji sanitarnych, grzewczych oraz kanalizacyjnych w budynkach mieszkalnych i komercyjnych.

- uwaga: praca planowana jest na 4 dni w tygodniu po 10h dziennie (40 h tygodniowo),
- start pracy 18 czerwca,
- możliwość nawiązania długofalowej, stabilnej współpracy,
- € 13-15 netto/h w zależności od preferowanej formy zatrdunienia,
- darmowe zakwaterowanie oferowane przez pracodawcę (pokój jednoosobowy),
- samochód służbowy na dojazdy do pracy,
- narzędzia niezbędne do pracy zapewnione przez pracodawcę.

Wymagania

- co najmniej rok doświadczenia w samodzielnej pracy hydraulika na terenie Holandii, Belgii lub Niemiec,
- VCA,
- BSN,
- czynne prawo jazdy kat. B,
- komunikatywna znajomość j. angielskiego, holenderskiego lub niemieckiego.

Prezentacja firmy

Firma BSI Sp. z.o.o. ( certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna