Inaxtion BV

Firma InAxtion jest biurem pośrednictwa działającym od 22 lat w obszarze konstrukcji i instalacji w różnych gałęziach przemysłu na rynku Holenderskim. Obecnie zatrudniamy ok. 850 wykfalifikowanych pracowników, pracujących dla 360 aktywnych klientów.

Hydraulik

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:

  • Montaż i przegląd instalacji sanitarnej
  • Montaż ogrzewania centralnego, instalacji wodne

Wymagania:

  • 3-5 lat doświadczenia jak hydraulik
  • Gotowość do relokacji
  • Prawo jazdy oraz własny samochód będą dodatkowym atutem
  • Wymagany język angielski lub niemiecki
  • Dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie
  • Wysoka precyzja
  • Samodzielność

Oferujemy:

  • Stała stabilna praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość extra płatnych nadgodzin
  • Zarobki min. 500 euro tygodniowo, na konto (wypłaty co tydzień)
  • Darmowe mieszkanie (zakwaterowanie w domach wolnostojących lub szeregowcach o dobrym standardzie, pokoje jednoosobowe, internet )
  • Dojazdy do pracy
  • Auto z kartą paliwową
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • Ubezpieczenie (108 euro)
  • Wsparcie naszych Konsultantów (sofi numer, bank, lekarz itp.)
  • Możliwość odbycia kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Częściowy lub całkowity zwrot kosztów transportu z Polski na podstawie przedstawionych paragonów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Mile widziane CV w języku angielskim.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.