Opis stanowiska pracy

Na naszych budowach w Holandii potrzebujemy zmotywowanych Hydraulików:

  • Instalacje chłodnicze i cieplne
  • Hydraulika
  • Remont
  • Konserwacja i serwis
  • Praca z rysunków technicznych, jeśli to konieczne
  • Gruntowna i odpowiedzialna praca
  • Znajomość języka Angielskiego
  • 4 lata doświadczenia zawodowego
  • Własne narzędzia podręczne
  • Kategoria prawa jazdy B
  • Własny samochód
  • Praca zaczynając od teraz

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez nas
  • podatki odprowadzane w Holandii przez nas
  • zaliczki wypłacane co tydzień na konto
  • możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • respektowane prawo do urlopu

W przypadku wszystkich wakatów w NL i DE obowiązują następujące warunki

  • Wszystkie niezbędne zakwaterowanie zostaną dostarczone i opłacone przez don bv.
  • Nasza agencja zapewnia każdemu kandydatowi własny pokój, pokoje nie muszą być udostępniane!!
  • Urządzenia do gotowania i mycia muszą być udostępniane innym kolegom.
  • Kandydaci zostaną zarejestrowani w holenderskim lub niemieckim ubezpieczeniu zdrowotnym (NL - 22,00 € tygodniowo dla HollandZorg, zostanie zwrócony po kilku miesiącach od urzędu podatkowego w Holandii).
  • Cotygodniowa wypłata wynagrodzenia tylko na konto bankowe kandydata.
  • Wymaganymi językami dla wszystkich wolnych miejsc pracy są angielski lub niemiecki.

Prezentacja firmy

Since over 15 years, don uitzendgroep has grown from a pioneering... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Inne