Opis stanowiska pracy

Wykonanie instalacji wod-kan, wentylacyjnej i klimatyzacji w nowo powstałych budynkach mieszkalnych

Wymagania:

  • Umiejętność spawania i lutowania twardego
  • Znajomość instalacji systemów wentylacyjnych, CO, wod-kan, klimatyzacji
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka francuskiego

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio przez serwis.

Prezentacja firmy

WEP Polska Sp. z o.o. jest agencją pracy tymczasowej i istnieje n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
12
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
7 500PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna