IMPACT Poland Sp. z o.o.

Hydraulik

Od: IMPACT Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Belgia

Dla naszego belgijskiego klienta, firmy oferującą pełną obsługę w zakresie instalacji wodno-kanalizacyjnych, HVAC i klimatyzacji, poszukujemy hydraulika.

Hydraulik( Belgia-Zottegem)

Obowiązki:

Prace przygotowawcze takie jak: cięcie, szlifowanie
Praca według planu technicznego na instalacjach tyou: toalety, krany, prysznice, kotły grzewcze
Umieszczanie rur y do wszelkiego rodzaju elementów sanitarnych
Montaż ogrzewania podłogowego zgodnie z planem technicznym
Montaż grzejników
Podłączanie kotłów

WYMAGANIA:

Wykształcenie techniczne lub zawodowe  związane z branżą będzie dużym atutem!

Adekwatne doświadczenie jako instalator instalacji wodno-kanalizacyjnych

Umiejętność interpretacji planu technicznego

Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Umiejętność pracy w zespole - duch zespołowy mile widziany!

Praca z zachowaniem zasad bezpieczeństwa

Wymagana znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej

Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia

W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 72€ / tydzień

Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach

Premia na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto

Dodatek wakacyjny w wysokości – 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto

Zasiłek rodzinny na każde dziecko

Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)

Opieka naszych wielojęzycznych koordynatorów

Certyfikat KRAZ 275

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.