Opis stanowiska pracy

Podejmiemy współprace z odpowiedzialnym hydraulikiem do projektów realizowanych na terenie Belgii.

Obowiązki:
- montaż instalacji sanitarnych, kanalizacyjnych oraz CO
- wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjne i cieplnej
- sprawdzanie poprawności instalacji
- praca zgodnie z rysunkiem technicznym
- umiejętność spawania i zgrzewania rur PE
- zdolność zbierania pomiarów, przycinania, gięcia oraz gwintowania rur
- przebudowa instalacji, czytanie planów

Wymagania

- doświadczenie w branży
- umiejętność pracy w grupie, motywacja do pracy,
- umiejętność kierowania grupą,
- mile widziane prawo jazdy kategorii B,
- znajomość w stopniu komunikatywnym jednego z języków: angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego (holenderskiego),
- dyspozycyjność, możliwość szybkiego wyjazdu.
-własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- współprace z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość zdobycia bogatego doświadczenia międzynarodowego
- możliwość zakwaterowania
- pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji