Opis stanowiska pracy

Firma Pracht&Pracht z siedziba w Ludwigsburg kolo Stuttgart szuka od zaraz kandydatow, chetnych do podjecia pracy na terenie Niemiec poludniowych ( Bayern, Hessen lub Baden Württemberg) w zawodach:
- montazystow instalacji ogrzewania,
- montazystow insatlacji sanitarnych

Stawka zarobkowa:
14,00 EUR Brutto za kazda przepracowana godzine
7,00 EUR Netto diety do kazdej przepracowanej godziny na pokrycie kosztow zakwaterowania.

Oferujemy:
- mieszkanie za darmo+ dieta dzienna 10,00 EUR lub dieta 7,00 EUR do kazdej godziny jesli pracownik sam oplaca mieszkanie.
- niemiecka umowe o prace z pelnym ubezpiecznieniem rentowym i emerytalnym
- praca zapewniona na stale
- pomoc w znalezieniu mieszkania/zakwaterowania
- pomoc koordynatorow polskojezycznych
- mozliwosc zaliczek juz po pierwszym przepracowanym tygodniu
- Wynagrodzenie podane jest w EURO

Prosze o przyslanie swojego zyciorysu na nasz adres email

Wymagania

Wymagania:
- znajomosc jezyka niemieckiego w staponiu komunikatywnym
- wieloletnie doswiadczenie w zawodzie - - swiadectwa szkolne czeladnicze (mile widziane)
- chec do podjecia pracy stalej na niemieckiej umowie o prace
- prawo jazdy kategorii B
- wlasny samochod ( mile widziany)
- gotowosc do wyjazdow na montaze

Prezentacja firmy

Pracht & Pracht Personal-Consulting GmbH

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
14PLN - 14PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
7,00 EUR Netto do kazdej przepracwanej godziny
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne, Praca Praca na magazynie