Hydraulik (z bezpłatnym kursem języka niemieckiego i gwarancją pracy w Niemczech)

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

Stuttgart, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja pośrednictwa pracy Brasco wraz z klientem z Niemiec, firmą zatrudniającą około 7 tysięcy pracowników, będącą liderem na rynku usług monterskich i elektrycznych poszukuje kandydatów na stanowiska:

Miejsca kursu: Bielsko Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Tarnobrzeg, Tarnów, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zawiercie, Zielona Góra.

Miejsce pracy: Niemcy.

Od roku 2014 udało nam się nauczyć języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (poziom A2) ponad 200 fachowców, którzy dziś pracują w Niemczech jako Hydraulicy.

Oferujemy:

  • Spotkanie w Polsce z pracodawcą niemieckim, przed rozpoczęciem kursu;
  • Materiały informacyjne o warunkach zatrudnienia przed rozpoczęciem kursu (wzór umowy, informacje o wynagrodzeniu, dietach, czasie pracy, zakwaterowaniu itp.);
  • Intensywny bezpłatny kurs języka niemieckiego, który pozwoli pracować w Niemczech na stanowisku Hydraulik;
  • GWARANCJĘ pracy po ukończeniu kursu;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 11,83 EUR brutto/h + 40 Euro netto diety (za dzień pracujący);
  • Niemiecką umowę o pracę podpisywaną w Polsce;
  • Uprawnienia niemieckie na zwyżki;
  • Certyfikat- SCC (niemieckie BHP);
  • Pomoc w nostryfikacji zawodu w Niemczech;
  • Niemieckie konto bankowe, ubezpieczenie zdrowotne;
  • Pełną pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych np. Kindergeld;
  • Pracodawca zapewnia wysokiej jakości ubranie robocze oraz narzędzia,

Szczegóły kursu:

  • Rozpoczęcie kursu językowego: styczeń 2018;
  • Rozpoczęcie pracy w Niemczech: maj /czerwiec 2018;
  • Małe grupy do 10 osób;
  • Ilość godzin lekcyjnych w ramach kursu: 250 - 270;
  • Zajęcia będą odbywać się 3 razy w tygodniu popołudniami, po 5 godzin lekcyjnych;
  • Godziny zajęć: do uzgodnienia z wyselekcjonowaną grupą;
  • Kurs jest bezpłatny, koszt kursu pokrywany jest przez niemieckiego pracodawcę.

Wymagania

  • Wykształcenie o profilu hydraulik / monter instalacji sanitarnych;
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku hydraulika, montera instalacji sanitarnych;
  • Silna motywacja i chęć nauki języka niemieckiego;
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód do dyspozycji;
  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres lub na stałe;

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania, chcesz rozpocząć pracę w Niemczech i odbyć darmowy kurs języka niemieckiego - zgłoś się do nas!

Z NAMI POKONASZ BARIERĘ JĘZYKOWĄ I PODEJMIESZ PRACĘ W NIEMCZECH!

Kursy będą organizowane w następującyh miastach: Bielsko Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Tarnobrzeg, Tarnów, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zawiercie, Zielona Góra.

Jeśli mają Państwo propozycję zorganizowania kursu w innych lokalizacjach prosimy o kontakt.

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Nr certyfikatu: 6577

Prezentacja firmy

Firma Brasco działa od 2005 r jako agencja pośrednictwa pracy w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
200
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis