Opis stanowiska pracy

Obowiązki są ustalane wspólnie w pracownikiem podczas rozmowy
posiadamy wiele ofert pracy różnego rodzaju, bierzemy pod uwagę doświadczenie oraz preferencje pracownika

Stawka to 11-12 Euro na rękę + opłacone mieszkanie przez pracodawcę

Wymagania

ukończona szkoła w zawodzie lub aktualne uprawnienia SEP
znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (przynajmniej podstawy)
prawo jazdy oraz auto będą dodatkowym atutem
doświadczenie mile widziane

Prezentacja firmy

Firma rekrutacyjna specjalizująca się w zatrudnianiu pracowników ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria