Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Określany jest indywidualnie przy każdej ofercie w danym zawodzie, bierzemy pod uwagę doświadczenie oraz preferencje pracownika i na tej podstawie dopasowujemy ofertę.

OFERUJEMY:
• zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy (niemiecka umowa o pracę)
• możliwość skorzystania ze znalezienia i opłacenia mieszkania przez pracodawcę
• ubezpieczenie zdrowotne
• składki emerytalne
• comiesięczne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
• możliwość pobierania zaliczek
• możliwość wyrabiania nadgodzin
• wsparcie i pomoc podczas załatwianiu formalności a także przez cały okres trwania pracy

Wymagania

Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
Ukończona szkoła w zawodzie hydraulika/montera lub pokrewnym
Prawo jazdy oraz auto

Prezentacja firmy

Firma rekrutacyjna specjalizująca się w zatrudnianiu pracowników ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne