Opis stanowiska pracy

GRHR (nr licencji 27250)

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy działającą na rynku polskim, francuskim i niemieckim.  Aktualnie prowadzimy rekrutację do pracy w Niemczech na stanowisku:

HYDRAULIK

(chętnie ekipa 2-osobowa z autem)

Co możemy Ci zaoferować?

·        Legalne zatrudnienie – niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

·        Minimum 40 h pracy tygodniowo

·        Bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym

·        Atrakcyjną stawkę godzinową – 14,08 euro brutto/h (od 2100 euro netto/msc.)

·        Dieta minimum 25 euro netto/dziennie

·        Dodatek za pracę w nadgodzinach – od 41 godziny + 25% do stawki podstawowej – wypłacany co miesiąc (bez zeitkonta)

·        Comiesięczne wypłaty na konto euro

·        Płatny urlop wypoczynkowy, premie za pracę w dni świąteczne

·        Składki na ubezpieczenie i podatek – odprowadzane w Niemczech

·        Opieka polskiego koordynatora i zdalny proces rekrutacji

·        Bonus 100 euro netto – za polecenie fachowca

Czego od Ciebie oczekujemy?

·        Minimum 6 miesięcy doświadczenia na w.w. stanowisku

·        Znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym – 1 os. w ekipie

·        Auto do wyjazdu – jedno na ekipę

Jaki będzie zakres Twoich obowiązków?

·        Biały montaż - podłączenie umywalek, wanien, brodzików, sedesów i innych elementów ceramicznych

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:
 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984).... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna