Hydraulik / Monter Wentylacji i Klimatyzacji

Work On Personal LTD

Niemcy, Austria, Szwajcaria, zagranica

Opis stanowiska pracy

Work On Personal LTD jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy. Dzięki międzynarodowej sieci kontaktów możemy zaproponować konkurencyjne warunki zatrudnienia osobom zainteresowanym podjęciem pracy w Niemczech, Austrii, Holandii oraz Szwajcarii. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do pracowników wykwalifikowanych z branży technicznej, budowlanej oraz medycznej.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania

Niemcy
Słaby niemiecki / angielski:
• Stawka: 10-13€/h brutto
• Dieta: 40-60€ netto za każdy przepracowany dzień
• Zorganizowana płatna kwatera
Dobry niemiecki / angielski:
• Stawka: 12€/h netto
• Zorganizowana i opłacona kwatera przez firmę
Lub
• Stawka: 14-16€/h netto
• Dieta: 4-8€/h netto

Austria
Wymagania:
• Doświadczenie ww. zawodzie
• Dobra znajomość języka niemieckiego
• Prawo jazdy kat. B oraz samochód
Oferujemy:
• Stawka: 13,20€/h brutto
• Dieta: 26,40€ netto za każdy przepracowany dzień
• Zorganizowane i opłacone zakwaterowanie
• Kilometrówka lub Montagezulage (dopłata do każdej godziny pracy ok 0,80)
Pomocnik Hydraulika
• Stawka: 10,20€/h brutto

Szwajcaria
Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
• Szkoła kierunkowa lub 20 lat doświadczenia w zawodzie
Oferujemy:
• Stawka: 32-35 CHF/h brutto (około 29-33€/h)
• Dieta: 12-15 CHF/h netto (około 11-13€/h)
• Zorganizowane płatne zakwaterowanie
• Wypłaty są wypłacane co tydzień

Prezentacja firmy

Work On Personal LTD jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
40PLN - 130PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna