Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Minimum 3-5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku hydraulik
  • Doświadczenie w zawodzie z Norwegii będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w montażu rur PEX, białym montażem,
  • Podłogowe i centralne ogrzewanie
  • Montaż instalacji p.poż (zraszacze)
  • Znajomość języka angielskiego lub norweskiego (WARUNEK KONIECZNY)
  • Umiejętność spawania (135/136 lub TIG) jako dodatkowy atut
  • Rysunek techniczny

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki
  • Długo terminowe projekty ( od 2 do 10 miesięcy)
  • Korzystne warunki ubezpieczeniowe (AFP- norweski 3 filar) i emerytalne (OTP)
  • Dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
  • Pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w urzędach Norweskich
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia i ubranie robocze
  • Międzynarodowa administracja

Pragniemy poinformować, iż kontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wyżej wymieniowe kryteria.

Prezentacja firmy

Adecco Installasjon Hordaland jest częścią Adecco Norge, światow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Inne