HYDRAULIK - Monter Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych

Real Construct Sp. z o.o

Finlandia, Helsinki, zagranica

Opis stanowiska pracy

Real-Construct Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest firmą budowlano-montażową, zatrudniającą około 200 pracowników. Firma działa od roku 1994. Dysponujemy solidną bazą sprzętową.

Pracujemy niemal w całej Europie, a nawet na innych kontynentach: w Chinach, USA, Meksyku, w Brazylii, Turcji czy w Maroku. Wysoka jakość i terminowość naszych robót znajduje uznanie u inwestorów krajowych i zagranicznych, czego wyrazem jest częste zlecanie do realizacji kolejnych inwestycji przez tych samych klientów.

AKTUALNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKA:

HYDRAULIK - Monter Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych - HELSINKI

Lokalizacja: Finlandia, Helsinki

Start: PAŹDZIERNIK 2018 roku

OBOWIĄZKI:

  • prace przy montażu instalacji i urządzeń sanitarnych,
  • przeprowadzanie uruchomień instalacji
  • montaż wodno-kanalizacyjny na obiekcie

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę ( Fińska lub Polska)
  • zorganizowane/opłacone zakwaterowanie
  • zorganizowany/opłacony transport
  • długofalową współpracę
  • dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Inne