Hydraulik / Monter Instalacji Sanitarnych

sky Personal Alexander Geworsky

Niemcy, zagranica

Od: sky Personal Alexander Geworsky
Miejsce pracy: Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy Sky Personal z siedziba w Niemczech poszukuje pracownikow na stanowisko:

Hydraulik/Monter instalacji sanitarnych

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji sanitarnych i centralnego ogrzewania
  • naprawa instalacji wodnych
  • biały montaż
  • praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe
  • znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy Kat.B mile widziane

Oferujemy:

  • możliwość pracy w 2 osoby (jedna z osób komunikatywny j.niemiecki)
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • wsparcie polskojezycznego koordynatora
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.