Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych i wodno-kanalizacyjnych

KAEN

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferta pracy na kontrakt do BELGII na stanowisko:

HYDRAULIK, Monter instalacji sanitarnych i wodno-kanalizacyjnych

Wymagana własna działalność gospodarcza w Polsce lub chęć jej zarejestrowania

Praca w Belgii od zaraz, możliwa bardzo długa współpraca

Konieczne umiejętności:

- Montaż instalacji wodnej i kanalizacyjnej na dużych budynkach

- Duże doświadczenie w montażu wanień, pryszniców, WC, umywalek

- Montaż kanalizacji (system Geberit HDPE): zgrzewanie doczołowe ręczne

- Rozkładanie na posadzce (pod wylewkę) rur PEX do zimnej i cieplej wody

ZAROBKI: 10 000 zł netto/ miesięcznie (systematyczne wypłaty co 2 tygodnie w walucie Euro)

+ Bezpłatne i dobre zakwaterowanie zapewnione

+ Bezpłatne dojazdy na budowę samochodem firmowym

+ narzędzia udostępnione na miejscu

+ stały kontakt i pomoc w załatwianiu formalności

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: (+48) 798-957-888

Prezentacja firmy

Firma z sektora budowlanego

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 125 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie