Hydraulik / monter instalacji sanitarnych (Holandia)

Workingo Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (Agencja Zatrudnienia nr 11188), dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych

Miejsce pracy: Holandia

Oferowane:

• Atrakcyjne wynagrodzenie: 12,00 – 12,50 Euro/h netto (wypłacane cotygodniowo)

• Wypłaty co tydzień

• Opłacone ubezpieczenie zdrowotne

• Zapewnione i opłacone zakwaterowanie

• Zwroty kosztów przejazdów do pracy (kilometrówka)

Wymagania

Wymagania:

• Zdolności manualne,

• Dokładność i precyzja przy wykonywaniu pracy,

• Doświadczenie w pracy hydraulika,

• Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i elektronarzędzi

• Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

• Prawo jazdy kat. B i własny samochód – mile widziane

• Umiejętności czytania i stosowania wytycznych zawartych w rysunkach technicznych i izometrycznych

• Numer Sofi i Certyfikat VCA są dodatkowym atutem

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (71)715-77-22, 501-346-642 lub 606-150-565 oraz o przesłanie CV (preferowane w języku angielskim) przez odnośnik w ogłoszeniu

Zgodnie z przepisami każde CV musi zawierać obowiązkową klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu oraz jej kontrahentów dla których jest prowadzona rekrutacja zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane będą przechowywane do dnia 31.12.2022 r. Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ewentualnych przyszłych rekrutacjach. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że w przypadku nie udzielenia takiej zgody Pani/Pana zgłoszenie nie będzie rozpatrywane w procesie rekrutacji, a wszelkie Pani/Pana dane zostaną niezwłocznie usunięte z naszej bazy.

Prezentacja firmy

WORKINGO jest polską certyfikowaną agencją pracy specjalizującą się w us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
zakwaterowanie, ubezpieczenie, kilometrówka
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna