HYDRAULIK – MONTER INSTALACJI – SANITARNO - GRZEWCZYCH

LUST HR-SERVICE

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia LUST HR-SERVICE (nr certyfikatu 13271) zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników do Niemiec. Aktualnie poszukuje dla swojego niemieckiego Klienta z branży budowlanej pracowników na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: Niemcy

Obowiązki:

  • montaż instalacji sanitarno – grzewczych w budynkach użyteczności publicznej
  • biały montaż
  • obsługa elektronarzędzi

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe, dyplom czeladnika lub mistrza w zawodzie
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – mile widziana (możliwość wyjazdu w brygadach po 3-4 pracowników, w których jedna osoba posługuje się językiem niemieckim)
  • prawo jazdy kat. B
  • miejętność czytania rysunku technicznego
  • samodzielność, zaangażowanie
  • gotowość do pracy na montażach w delegacjach
  • dyspozycyjność i chęci do wyjazdu na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

  • pracę na stałe dla Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim bezpośrednio pod Klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + diety, premie i dodatki okolicznościowe
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas nieokreślony
  • diety do 40 euro dziennie
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • stabilne warunki zatrudnienia zgodnie z niemieckim kodeksem pracy
  • zakładowy program emerytalny
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • samochód służbowy dla każdej brygady wraz z kartą paliwową - bezgotówkowe tankowanie w całych Niemczech i Polsce
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • markowa odzież robocza
  • indywidualne podejście do pracownika w zakresie m.in. zjazdów do Polski, opieki kadrowo – płacowej itp.

Prosimy w CV o zapisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i następnych procesów rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Prezentacja firmy

Jesteśmy certyfikowaną agencją zatrudnienia i doradztwa zawodoweg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne