HYDRAULIK –MONTER INSTALACJI SANITARNO-GRZEWCZYCH I KLIMATYZACYJNYCH (k/m)

Garnowski Consulting

Niemcy, Berlin, zagranica

Opis stanowiska pracy

Pracodawca to jedna z największych niemieckich firm zajmujących się zarządzaniem budynkami, funkcjonująca na rynku od 1925 roku i zatrudniająca aktualnie w całych Niemczech ponad 18.000 pracowników. Branża Facility Management to silnie rozwijający się i perspektywiczny segment gospodarki o różnorodnym przekroju zawodowym. Główny cel przedsiębiorstwa to partnerska realizacja zadań serwisowych oraz zarządczych, gdzie olbrzymią wagę przykłada się do jakości usług, bezproblemowej realizacji zadań a także innowacyjności i skuteczności rozwiązań.

W segmencie Property Services firma zajmuje się kompleksowym zarządzaniem budynkami mieszkalnymi i oferuje usługi infrastrukturalne oraz administracyjne. Wyznacznikiem jakości naszych usług jest zawsze zadowolenie klientów.

Do wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy od zaraz osoby na stanowisko

Wymagania

Obowiązki:

  • samodzielna realizacja zadań serwisowych i konserwacyjnych wewnątrz budynków w zakresie instalacji grzewczych, sanitarnych i klimatyzacyjnych
  • drobne prace modernizacyjne i przeróbki
  • dyżury serwisowe i nocne w odpowiednich odstępach czasowych
  • prace konserwacyjne i serwisowe

Wymagania:

  • wykształcenie w zawodzie hydraulik – monter instalacji sanitarno-grzewczych i klimatyzacyjnych
  • doświadczenie w serwisowaniu i konserwacji technicznych urządzeń w budynkach
  • sumienne i samodzielne wykonywanie prac
  • elastyczność, zmotywowanie i umiejętność pracy w zespole
  • konieczne prawo jazdy klasy B
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Nasza oferta:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony, na pełny etat, zgodnie z niemieckim prawem pracy, bezpośrednio z pracodawcą ( nie poprzez agencję pracy czasowej). Łączy się z tym dostęp do niemieckiej służby zdrowia oraz szereg przywilejów socjalnych, np. możliwość uzyskania niemieckiej emerytury po określonym czasie pracy, dodatek na dziecko po spełnieniu warunków , itp.
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • silne wsparcie w poszukiwaniu i formalnościach mieszkaniowych
  • intensywne przeszkolenie fachowe przez doświadczonych kolegów
  • doskonałe narzędzia pracy i nowoczesny samochód serwisowy
  • możliwości rozwoju zawodowego w intensywnie rozwijającym się przedsiębiorstwie

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną (zapewnione wsparcie w j. polskim). Koszty dojazdu zostaną pokryte przez pracodawcę.

Prezentacja firmy

Firma Doradztwa Personalnego

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy