Hydraulik Monter Instalacji Norwegia 200NOK/h PILNIE

Norint Sp. z o.o.

Norwegia, zagranica

Od: Norint Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Norwegia

Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników branży budowlanej, motoryzacyjnej oraz medycznej do legalnej pracy na rynki w Skandynawii oraz w Niemczech. Zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, która gwarantuje niezbędne ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe oraz świadczenia emerytalne. Służymy pomocą na każdym etapie rekrutacji, odbywania wymaganych w danym kraju szkoleń BHP oraz organizowania niezbędnych formalności poprzedzających podjęcie pracy.

ZAPOTRZEBOWANIE:

Na chwilę obecną prowadzimy rekrutację na następujące stanowisko HYDRAULIK - MONTER INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH w Norwegii (różne lokalizacje).

Obowiązki:

- montaż instalacji sanitarnych i kanalizacyjnych oraz grzewczych w budynkach mieszkalnych

- praca z rysunkiem technicznym

WYMAGANIA:

- posiadanie min. 4-5 letniego doświadczenia w danym zawodzie, które można potwierdzić referencjami

- przesłanie aktualnego cv, na podstawie którego możemy zaprezentować daną osobę norweskiemu pracodawcy

- w zależności od projektu obowiązek przystąpienia do 5-tygodniowego, bezpłatnego kursu językowego podczas pobytu oraz pracy w Norwegii lub znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

OFERTA:

- legalne zatrudnienie na czas określony (kontrakt min. do końca roku, z możliwością przedłużenia) w oparciu o umowę o prace, podpisywaną z norweskim pracodawcą zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy

- umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym.

WYNAGRODZENIE: od 200 NOK brutto/h, po 3 m-cach pracy 205 NOK/h 50h pracy tygodniowo, w okresie twania kursu językowego liczba ta będzie trochę mniejsza

- zwrot kosztów przelotu do Norwegii

- pomoc przy znalezieniu zakwaterowania ( koszt ok. 2000 NOK/ 2 tygodnie), w tym media oraz internet

- pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.

KONTAKT:

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu od pon. do pt. w godzinach od 8.00-17.00.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.