Hydraulik/Instalator

work factory GmbH

Niemcy, zagranica

work factory GmbH work factory GmbH work factory GmbH
Work factory GmbH działa od 15 lat na niemieckim rynku. Zatrudniamy fachowców z całej Europy i posiadamy liczne oddziały na terenie Niemiec.

Wszyscy nasi pracownicy zatrudnieni są na umowę o pracę i mają dostęp do wszystkich świadczeń przysługujących pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec.

Aktualnie zatrudnimy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

  • Montaż i naprawa instalacji wodnej, ogrzewania i gazowej
  • Renowacja starych instalacji
  • Biały montaż
  • Sprawdzanie poprawności instalacji
  • Praca zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe lub/i doświadczenie w zawodzie min. 2 lata
  • Znajomość języka niemieckiego (mile widziana)
  • Sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań
  • Własny samochód będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Atrakcyjną stawkę godzinową uzależnioną od kwalifikacji i znajomości języka
  • Dietę za każdy dzień roboczy
  • Zaliczki wypłacane już po pierwszym tygodniu pracy
  • Płatny urlop wypoczynkowy od 24 do 30 dni
  • Gratyfikację bożonarodzeniową i urlopową do 300 EURO
  • Dodatek za nadgodziny, za pracę w niedziele i święta aż do 100 %
  • Opiekę polskojęzycznego rekrutera
  • Organizacje zakwaterowania
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez portal.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: Work Factory GmbH Polska