HYDRAULIK ( HOLANDIA)

Ampli HR

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Ampli HR to nowa jakość na rynku usług rekrutacyjnych. Nasz zespół to wykształceni kierunkowo rekruterzy z pasją oraz 11- letnim doświadczeniem w rekrutacji i selekcji kandydatów na różne stanowiska. Nasze doświadczenie budowaliśmy w największych agencjach pośrednictwa pracy.Ampli HR to miejsce gdzie podstawą pracy jest etyka zawodowa, uczciwość, solidność, profesjonalizm i doświadczenie.

Obecnie dla pracodawcy holenderskiego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne obowiązki:

- montaż instalacji wod-kan-gaz i CO w obiektach mieszkalnych i biurowych

- montaż urządzeń sanitarnych (umywalki, WC, prysznice)

- inne ogólne prace instalacyjne w łazienkach i kuchniach

Wymagania:

- doświadczenie w montowaniu instalacji wod-kan-gaz/CO

- umiejętność wykonywania białego montażu

- minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego

- gotowość do podjęcia pracy i wyjazdu od zaraz

- własny samochód

Oferujemy:

- umowę z holenderskim pracodawcą

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

- ubezpieczenie na miejscu

- atrakcyjne wynagrodzenie ok. 550€ netto/tydzień

Administratorem danych osobowych jest firma Ampli HR, ul. Łowińskiego 7e, 31 – 752 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ nr 14674). Podane daneosobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Informujemy o prawiedostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie Firmie danych osobowych jest dobrowolne.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U.1997 nr 133 poz. 883), udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych ze strony Ampli HR.

Prezentacja firmy

Ampli HR to nowa jakość na rynku usług rekrutacyjnych. Nasz zespół to wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Inne