Hydraulik grzewczy/ Francja

Work Service Express

Le Bourg-d'Oisans, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Le Bourg-d'Oisans »

Całkowita kwota wynagrodzenie ok. 1775 euro netto / m-c

Miejsce pracy: Francja
KRAZ: nr 1116

OBOWIĄZKI:

  • Wykonywanie instalacji hydraulicznych, sanitarnych, grzewczych
  • kontrola funkcjonowania instalacji, izolacji, zgodności
  • spawanie
  • przyłączenia elektryczne
  • uruchomienie instalacji
  •  instalacja wentylacji i klimatyzacji

WYMAGANIA :

  • Umiejętność czytania planów i schematów,
  • dobra znajomość materiałów: miedź, plastik, inox, żelazo, stal, cynk
  • Znajomość norm bezpieczeństwa związanych z gazem
  • dobra kondycja fizyczna
  • Znajomość języka francuskiego lub angielskiego (mile widziana)

OFERUJEMY:

  • Stawkę godzinową: 12,5 euro brutto na godzinę
  • Polską umowę o pracę na pełny etat
  • Opiekę i wsparcie koordynatora
  • Możliwość rozwoju na długofalowym projekcie
  • Zakwaterowanie
  • Samochód służbowy